FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

PRACOWNIK PRODUKCJI -UMOWA O PRACĘ

Stanowisko: Pracownik Produkcji -Dział Okleina

Miejsce pracy: Poznań

Zadania pracownika:

-odbieranie profilu okiennego

-zapakowanie gotowego produktu na paletę

-kontrola jakościowa produktu (sprawdzanie czy produkt nie posiada uszkodzeń)

-przestrzeganie przepisów BHP

-wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

-sprawność fizyczna

-posiadanie umiejętności pracy w zespole

-chęci do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-dobra organizacja swojej pracy

*mile widziane doświadczenie na produkcji

Co oferujemy?

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a po okresie próbnym przejść bezpośrednio do Klienta

-wynagrodzenie miesięczne do 10 -dnia

-atrakcyjną premię za wyniki

-szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy

-miła i przyjazną atmosferę w pracy

-odzież roboczą

-możliwość współpracy na dłuższych okres

-dogodny dojazd do miejsca pracy

-opiekę koordynatora

Zainteresowany? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 790 790 445

Osoby zainteresowane zapraszamy bezpośrednio do naszego biura przy ul. Towarowej 35, piętro 5 (budynek Delta Tower -na przeciwko Galerii Avenida)