Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji w Zabrzu

  • Data publikacji:
  • 19-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zabrze
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Nasz Klient, Firma Weber-Stephen Products Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku producentem najwyższej klasy produktów do grillowania oraz pionierem nowoczesnych rozwiązań. Swoje oddziały mieści w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach, gdzie nieustannie dzieli się pasją do grillowania, która jest siła napędową wszystkiego co robimy.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Guido Henckela Donnersmarcka​ 19

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Montaż i pakowanie gotowych komponentów
  • Kontrola wizualna elementów, selekcja wyrobów wadliwych
  • Terminowa realizacja zleconych prac
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan maszyn i narzędzi

Wymagania:

  • Skrupulatność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję Asistwork Sp. z o.o.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy
  • Wolne weekendy
  • Świetnej jakości odzież robocza, nowoczesny park maszynowy
  • Parking bezpośrednio przy Centrum Dystrybucyjnym przy ul. Donnersmarcka
  • Pracę w dogodnej lokalizacji, możliwy dojazd komunikacją miejską
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne i dostęp do stref wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU i opieki medycznej w Lux Med.
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń