Interkadra, Weronika Michaliszyn
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji w zakładzie prefabrykacji - praca w Niemczech od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 03-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Fellbach (Niemcy)

Miejsce pracy: Fellbach, okolice Stuttgartu.

Zakres obowiązków:
• Produkcja wyrobów żelbetowych,
• Obsługa maszyn produkcyjnych do wytwarzania wyrobów żelbetowych jak np. stropy, płyty budowlane,
• Obsługa suwnicy.

Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Kontakt:

Weronika Michaliszyn
w.michaliszyn@interkadra.pl
536190060