Metalweld Fiprom Polska Sp. z o.o.
Pilnie poszukujemy

Pracownik produkcyjny

  • Data publikacji:
  • 08-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec

Polska firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej i 20-letnim stażem, ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

 Główne zadania:

  • Praca na określonym odcinku linii produkcyjnej.
  • Właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
  • Zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas produkcji.
  •  Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe – mile widziana mechanika, budowa maszyn.
  • Praktyka w obsłudze maszyn i urządzeń. Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Nastawienie na jakość, efektywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Motywacja i chęć do pracy.
  • Znajomość podstaw obsługi komputera.
  •  Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów spawalniczych – umowa o pracę.
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, karnet sportowo-rekreacyjny Flexi Pass oraz bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces.