Metalweld Fiprom Polska Sp. z o.o.
METALWELD – jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Istniejemy na rynku od ponad 26 lat. Jako niezależny producent poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcyjny - ciągacz

  • Data publikacji:
  • 06-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Główne zadania:

- obsługa i kontrola pracy maszyn: ciągnących, zgrzewających,

- wymiana zużytych proszków i ciągadeł,

- kontrola wymiaru wyrobu finalnego za pomocą mikromierza i jego raportowanie,

- nadzór nad pracą maszyn i zachowaniem ciągłości produkcji,

- mile widziana praca na wielociągach,

- praca w hałasie (zapewnione środki ochrony),

- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe;

- wymagane doświadczenie w obsłudze maszyn do ciągnienia drutu, w obróbce walcówki, precyzja w wykonywanych czynnościach,

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

- nastawienie na jakość, efektywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- motywacja i chęć do pracy,

- Znajomość podstaw obsługi komputera.

Oferujemy:

Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to proponujemy Ci:

- Umowa o pracę.

- Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności zgodne ze strukturą.

- Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego.

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

- Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań.

- Atrakcyjny system premiowy.

- Prywatną opiekę medyczną, pakiet SmartLunch i bogaty pakiet socjalny.

- Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy.

- Interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.

- Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces, w atmosferze pozbawionej korporacyjnych nonsensów.

- Możliwość zakwaterowania (firma posiada własne mieszkanie).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Firma Metalweld zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych ofert.

Pracodawca informuje, że chroni dane osobowe Kandydata w sposób opisany na stronie internetowej pod adresem http://www.metalweld.pl/