KLAVER Sp. z o.o.
Pracownik produkcyjny- sortowanie lekkich paczek– Niemcy

  • Data publikacji:
  • 06-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Pracownik produkcyjny-  sortowanie lekkich paczek– Niemcy

Sortowanie paczek– Niemcy

Praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Stanowisko: sortowacz paczek

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia

Opis stanowiska:
  • Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem.
  • Praca polega na sortowaniu lekkich przesyłek kurierskich
  • Praca w systemie 2- zmianowym, na pełny etat

Oferujemy:
  • pracę na dłuższy czas
  • miesięczne zarobki w €, możliwość pobierania zaliczek
  • darmowe dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • zapewnione zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń