Pracownik szklarni sadzenie chryzantem

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Hensbroek
  • Wynagrodzenie:
  • 13,27e brutto/godz
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta w Noord- Holland Hensbroek, poszukujemy kobiet do pracy przy chryzantemach. Praca polega na sadzeniu kwiatów w szklarni na tasmie, jest to praca całoroczna.

Wymagania :

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Chęć do pracy

• Motywacja

Zapewniamy:

• Zakwaterowanie

• Opieka polskiego koordynatora

• Dobre zarobki

• praca w systemie 2 zmianowym

• Stałą pracę €13,27e/ godzinę

• Składki emerytalne

• Pieniądze wakacyjne

Obowiązki :

-ścinanie chryzantem,

-pakowanie chryzantem w folie i kartony

- sadzenie sadzonek chryzantem w skrzynki

-sprawdzanie jakości sadzonek oraz dosadzanie sadzonek do skrzynek które sadzone są maszynowo.

Firma dla której poszukujemy osoby chętnej do pracy, jest bardzo szybko rozwijająca się i rosnącą firmą, dlatego praca którą oferujemy jest pracą całoroczną, z możliwością rozwoju

Gwarantujemy :

-dojazd do praacy samochodem służbowym lub rowerem oraz zwrot kosztów za dojazd prywatnym autem

-zakwaterowanie o wysokim standardzie

- zakwaterowania spełniają ustawowe normy i wymagania

- Pokoje dwuosobowe, ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem

- Na każdej lokalizacji jest dostępna sieć Wi-Fi

-kazda lokacja posiada podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego

-zakwaterowanie 450 e /msc + ubezpieczenie 150e /msc

-wypłaty co 4 tygodnie

-możliwe zaliczki po przepracowanym tygodniu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń