ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura
Romer S. C. największy w Polsce producent lakierni proszkowych i jeden z największych w Europie, zatrudni Pracownika utrzymania ruchu

Pracownik utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 17-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Skarżysko-Kamienna
  • Stanowisko:
  • Automatyk

ROMER S.C. w Skarżysku- Kamiennej, największy producent lakierni proszkowych

w Polsce i jeden z największych w Europie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Zadania:

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Bieżąca konserwacja i naprawa maszyn,
  • Planowanie przeglądów okresowych,
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu sprawności parku maszynowego,
  • Proponowanie oraz wdrażanie usprawnień.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym lub w działach utrzymania ruchu,
  • Znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz rysunku technicznego.

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie.