Jobest Services

Pracownik utrzymania terenów zieleni

  • Data publikacji:
  • 19-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Paryż
  • Stanowisko:
  • Ogrodnik

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik utrzymania terenów zieleni
Miejsce pracy: Francja/Paryż

OBOWIĄZKI :
- koszenie terenów zielonych , przy użyciu kosiarki i kosy spalinowej,
- grabienie liści i ściętej trawy wraz z załadunkiem
- czyszczenie kosiarek i dbanie o dobry stan techniczny
- wymiana części kosy spalinowej (szpula ,linka , żyłka )
WYMAGANIA :
- doświadczenie w obsłudze kos spalinowych i kosiarek,
- motywacja i sumienność.
OFERUJEMY :
- pracę tymczasową na terenie Francji
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym.
- stawkę godzinową: 12,50 brutto
- wymiar czasu pracy: 35 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- na miejscu do dyspozycji auto firmowe
- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
- długofalowa współpraca( kontrakt całoroczny )

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com