Pracownik w winnicy

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • południe Francji
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma Job-Now, działając na zlecenie agencji zatrudnienia EuropaJob, posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko: pracownik winnicy

Miejsce pracy: południe Francji

Opis stanowiska:

  • przycinanie winorośli
  • pielenie chwastów
  • stabilizacja drutów/słupów podtrzymujących winorośl
  • podrywanie, zakładanie
  • wybieranie właściwych pączków winorośli po spoczynku zimowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy fizycznej
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w cięciu winorośli

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę

  • pracę w wymiarze pełnego etatu + nadgodziny dodatkowo płatne
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • wsparcie na każdym etapie zatrudnienia
  • stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń