Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA

Pracownik Wsparcia Produkcji, Praca Fizyczna

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.
Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Produkcji

Zadania:
• prace fizyczne w obszarze wsparcia produkcji mechanicznej, jako:
kontroler (kontrola wizualna i ocena jakościowa wyrobu gotowego)
formierz (przygotowywanie i wybijanie form do wykonywania odlewów)

Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
• zdolności manualne
• sumienność, spostrzegawczość
• mile widziana znajomość narzędzi pomiarowych
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:
• współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę
• warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
• szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia
• pracę od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownik wsparcia produkcji prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi (Administratora), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.