ABC Work

Preparator pojazdów do malowania- Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Preparator pojazdów do malowania

Poszukujemy osób z całej Polski..

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Preparator pojazdów do malowania

Miejsce pracy: Holandia, Venlo

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (550-575 euro netto/h)
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • darmowe zakwaterowanie
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca jako samodzielny preparator
  • Praca na kilka miesięcy z możliwością przedłużenia

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Wymagana komunikatywna znajomość angielskiego
  • Własna odzież i obuwie robocze.
  • Własny samochód dostępny na wyjazd
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu