Pilnie poszukujemy na stanowisko:

PRODUKCJA

  • Data publikacji:
  • 04-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kleszczów
  • Wynagrodzenie:
  • 28
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację  dla swojego klienta produkującego opakowanie i piankowe systemy transportowe poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku pracownika produkcji.

Obowiązki:

  • Zgrzewanie pianek według schematów;

  • pakowanie gotowych form.

  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  •  Dyspozycyjność do pracy II zmianowej po 12 godzin;

  •  mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące 28 zł brutto/h;

  • możliwość wyrabiania nadgodzin w weekendy.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu:

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Odpowiedz na Ogłoszenie:

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń