ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik produkcji

Produkcja prefabrykatów, bez znajomości języka

  • Data publikacji:
  • 05-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Weiler Simmerberg
  • Wynagrodzenie:
  • 14€ brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja prefabrykatów betonowych (ściany, stropy itp.)
  • szalowanie, zbrojenie i betonowanie elementów za pomocą zautomatyzowanych
    i monitorowanych komputerowo systemów
  • izolacja termiczna elementów
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o jakość wytwarzanych elementów
  • praca w systemie 2- zmianowym

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 14€ brutto + 40€ diety dziennej
  • niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444