KLAVER Sp. z o.o.
Produkcja sałatek - praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Venlo, Dronten, Wezep
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Szukamy osób zmotywowanych do pracy !

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy!

Miejsce pracy: Holandia- rózne regiony

Pracodawca zapewnia:

  •  zakwaterowanie
  •  ubezpieczenie
  •  holenderska umowę
  •  dodatek wakacyjny + urlopowy

Zakres obowiązków:

  •  sortownie i kontrola jakości warzyw
  •  krojenie świeżych warzyw
  •  mycie oraz pakownie sałatek
  •  dbanie o czystość stanowiska pracy

Pomożemy Ci w organizacji transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń

Dominika + 48570 901 033- możesz wysłać mi sms o treści sałatki

Wiktoria + 48 570 901 913

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450Częstochowa, al. Wolności 22/1

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń