KLAVER Sp. z o.o.
Produkcja sałatek- praca w Holandii

  • Data publikacji:
  • 26-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Rotterdam
  • Wynagrodzenie:
  • 11
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca w Holandii od zaraz, mile widziana znajomości języka obcego oraz doświadczenie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • sortowanie i kontrola jakości warzyw
  • krojenie świeżych warzyw
  • mycie oraz pakownie warzyw
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

  • atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
  • wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobierania zaliczek
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • umowę na warunkach holenderskich,
  • na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

Dominika  +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Kamila  +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Daria +48 577 901 944 daria@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., (KRAZ 18450 )