KLAVER Sp. z o.o.
Szukasz legalnej pracy w Holandii- pomożemy ci ją znaleźć! Poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji serów.

Produkcja serów- Barneveld- Holandia

  • Data publikacji:
  • 04-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Szukasz legalnej pracy w Holandii- pomożemy ci ją znaleźć!

Poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji serów.

Wymagania:

- zmotywowanie i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

- Zakwaterowanie

- ubezpieczenie

- opiekę polskiego koordynatora

 Obowiązki:

 - prace produkcyjne

- krojenie serów

- pakowanie serów

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Dodatkowe udogodnienia:

- pomoc w przygotowaniu do wyjazdu za granice

- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń do nas!

Teresa: ☎+48 731 901 913

Magdalena: ☎+48 577 901 099

Izabela: ☎ +48 570 901 913

Kamila: ☎ +48 570 901 414

Dominika ☎ +48 570 901 033

Karol: ☎ +48 570 901 088

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )