Jobest Services

Produkcja szaszłyków Belgia

  • Data publikacji:
  • 24-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia, Rendeux
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW

Miejsce pracy:  Belgia/ Rendeux

OBOWIĄZKI :

 - praca przy produkcji mięsa grillowanego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C

- krojenie warzyw i mięsa

- nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki

WYMAGANIA :

- mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Belgii

- wstępne szkolenie na stanowisku pracy

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 10,50 euro /h brutto

- możliwość pobierania zaliczek

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- praca na 1 zmianę

- praca całoroczna

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com