Workstead
Produkcja szynek - Lith €10,77 (wyższa stawka po 3 mies.)

produkcja szynek, wyrobów mięsnych

Data publikacji:
17.9.2020
Miejsce Pracy:
Hollandia - Lith
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Praca na produkcji mięsa i szynek (dużych kawałków) na różnych działach dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:

- praca na produkcji

- kontrola jakości

- praca z nożem przy obróbce mięsa

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- dobra kondycja fizyczna

- dostępność na dłuższy okres czasu

- chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

Oferujemy:

- Stawkę €10,77 brutto (po 3 mies. wzrasta do 11,89)

- Zakwaterowanie i transport

- Tygodniowy system wypłat

- Pracę na długi okres czasu

- internetowy profil pracownika

- Umowę w języku polskim, opartą na holenderskim prawie pracy

- Opiekę polskiego koordynatora

Kontakt:

e-mail: jobs@workstead.nl

Numer telefonu: +31-88 494 0000

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń