Talent Place

Programista Aplikacji Internetowych/ PHP Developer

  • Data publikacji:
  • 28-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa
  • Stanowisko:
  • Programista PHP

Dla naszego klienta, największej sieci handlowej z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Aplikacji Internetowych/ PHP Developera. Przedsiębiorstwo to nie tylko sklep internetowy, ale również ogólnopolska sieć dynamicznie rozwijających się 40 sklepów. Każdy oddział w sieci oferuje szerokie spektrum asortymentu zarówno międzynarodowych, jak i polskich marek. W ramach tej roli osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę nowych systemów informatycznych i rozwój aktualnie istniejących o nowe funkcjonalności.

Opis stanowiska:

  • budowanie nowych systemów informatycznych oraz rozwijanie aktualnie istniejących o nowe funkcje;
  • uczestnictwo w optymalizowaniu procesów biznesowych;
  • realizowanie projektów firmowych i indywidualnych;
  • analizowanie problemów i efektywna współpraca z klientem wewnętrznym.

Wymagania:

  • znajomość języków: PHP, SQL (preferowane MySQL), JS;
  • znajomość wzorca MVC;
  • zaangażowanie;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność;
  • chęć pogłębiania wiedzy;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będą (niewymagane):

  • znajomość platformy sprzedażowej Magento;
  • znajomość systemów CRM;
  • chęć nauki języków programowania: Java, Python;
  • zainteresowania związane z rozwojem sztucznej inteligencji, analizy obrazu i big data.
  • znajomość frameworka Symfony oraz technologii React Native, React, Redux)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B;
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • opiekę medyczną;
  • dostęp do szkoleń technicznych na platformie Udemy (szkolenia w czasie pracy);
  • szkolenia menedżerskie (w czasie pracy);
  • możliwość pracy zdalnej (po wstępnym etapie pracy na miejscu) i elastyczny czas pracy.