Personnel International Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista CNC

  • Data publikacji:
  • 15-04-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja  Zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o.o.(nr cert. 7901) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy:  Niemcy

Zakres obowiązków :

  • sporządzanie programów CNC (Siemens, Heidenhein, FANUC);
  • terminowe wykonywanie, konstruowanie  urządzeń oraz programów CNC do nich przynależnych;
  • rejestrowanie czasu wykonywania zgodnie z REFA;
  • sporządzanie nowych planów pracy i aktualizacja dotychczasowych;
  • zarządzanie i sporządzanie zamówień narzędzi oraz danych firmowych w systemie COSCOM;
  • sporządzanie planów pracy i zamówień narzędzi dla prototypów, ale także optymalizacja przebiegu produkcji maszyn produkcyjnych;
  • ustalanie/wdrążenie oszczędności podczas produkcji;
  • kalkulacja kosztów planowania;

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • wykształcenie kierunkowe programista CNC , mechanik przemysłowy;
  • lub wykształcenie zawodowe z tytułem mistrza, jak również wykształcenie techniczne;
  • doświadczenie zawodowe w produkcji lub w kierowaniu projektami;
  • znajomość REFA, CAD/CAM
  • doświadczenie oraz umiejętność w obsłudze programu zarządzania narzędziami (COSCOM);

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: a.kucz-rybka@personnel-international.pl

Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)