Comarch S.A
Obecnie do naszego zespołu Comarch poszukujemy programisty Java:

Programista Java (e-Zdrowie)

Data publikacji: 27-06-2023
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Programista Java

Masz jużza sobą pierwsze projekty lubdoświadczenie jako programista backend? Super!

Branża jaką jest e-Zdrowie, daje ogromne możliwości rozwoju dlaosób związanych zIT, azwłaszcza dlaprogramistów. Obecnie donaszego zespołu poszukujemy programisty Java, który będzie znać Java SE8 oraz posiada doświadczenie wpracy zsystemami kontroli wersji Git.

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje wtych technologiach oraz pracować wmłodym izgranym zespole, jakim sąludzie pełni pasji, przeczytaj naszą ofertę iaplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lubostatnie lata studiów
  • Doświadczenie wpracy:
    • na stanowisku programisty backend
    • z systemami kontroli wersji Git
  • Dobra znajomość języka Java
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Pomysłowość, orientacja naznajdowanie rozwiązań umiejętności pracy wzespole
  • Dużą zaletą będzie znajomość zagadnień związanych zIHE (Integrating theHealthcare Enterprise)

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie, analiza iimplementacja rozwiązań zgodnie zwymaganiami
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych zdobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • Przygotowywanie poprawek dlasystemów działających uklientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

  • Praca pełna wyzwań imożliwość zdobycia unikalnego doświadczenia winnowacyjnym irozwojowym sektorze Comarch e-Zdrowie
  • Stabilne zatrudnienie wfirmie zpolskim kapitałem ioglobalnym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna dlaCiebie iTwojej rodziny
  • Ciekawe zadania związane znajnowszymi technologiami irozwiązaniami IT
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji
  • Praca wprojektach R&D