ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Programista tokarki CNC

Programista tokarki CNC

  • Data publikacji:
  • 10-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Eindhoven
  • Wynagrodzenie:
  • od 17 € netto/h
  • Stanowisko:
  • Programista

OPIS STANOWISKA:

  •  programowanie w Esprit (CAM) sterowanych Fanuc tokarek Victor i Nakamura do produkcji pojedynczych i małoseryjnych części

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 17 € netto/h
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako programista CAM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444