Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisko programisty

Programista/nauczymy od 0

  • Data publikacji:
  • 10-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Stanowisko:
  • Praktykant

Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej osoby zainteresowanej realnym doświadczeniem w branży IT. Podczas praktyk będziesz miała/miał okazję dołączyć do naszego zdalnego zespołu deweloperskiego, pracując nad komercyjnymi projektami IT. To nie jest kurs ani bootcamp - to rzeczywiste zaangażowanie w prace naszego zespołu.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień programistycznych.(To nie jest konieczny wymóg, uczymy też wszystkiego od zera)
  • Elastyczność czasowa, możliwość pracy w dowolnych godzinach (rano, wieczorem, weekendy).
  • Chęć rozwijania kompetencji w obszarze komercyjnych projektów IT.
  • Umiejętność efektywnej pracy zdalnej.
  • Samodzielność, kreatywność i chęć nauki.

Co oferujemy:

  • 100% zdalne praktyki.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu.
  • Realne projekty IT realizowane w środowisku komercyjnym.
  • Możliwość nauki pod okiem doświadczonych programistów/marketingowców.
  • 2-3 spotkania tygodniowo z całym zespołem oraz spotkania 1:1 z programistami w wybranym obszarze.
  • Przypisany IT opiekun dla wsparcia i mentorstwa.
  • Unikatowe taski nad aktualnymi projektami, prowadzące do efektywnej nauki i rozwoju.
  • Możliwość zatrudnienia po okresie 1.5-2 miesięcy, uzależniona od stopnia samodzielności i zaangażowania.

Dodatkowe Korzyści:

  • Podpisanie regulaminu oraz wystawienie faktury VAT.
  • Wystawienie zaświadczenia na potrzeby studiów lub referencji.
  • Dostęp do płatnych narzędzi i szkolenie z ich obsługi, np. Adobe, Semrush.
  • Link do Discorda dla lepszej komunikacji i przypisywania tasków.
  • Przydzielony harmonogram spotkań, konfiguracja środowiska i programów dla programistów oraz materiały szkoleniowe na start.

Oferta Pracy po Praktykach: Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po okresie praktyk, pod warunkiem skutecznego dostosowania się do wymagań projektów oraz wykazania efektywności i samodzielności w pracy. Dołączyło już do nas ponad 130 osób|!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, umów się ze mną na rozmowę.

Pod tym linkiem możesz się ze mną skontaktować- https://calendly.com/jakub-kukulski

Zapraszam, Jakub