Dam Pracę

Projektant/Asystent projektanta

  • Data publikacji:
  • 17-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Wynagrodzenie:
  • 4500-8000 brutto
  • Stanowisko:
  • Projektant

Obecnie tworzy nowy zespół i poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta - branża elektryczna

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Obowiązki:

  • opracowanie dokumentacji projektowych i powykonawczych dla obiektów elektroenergetycznych,
  • koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie,
  • prowadzenie uzgodnień związanych z realizowaną dokumentacją projektową.

Wymagania:

  • studenci lub absolwenci Politechniki na kierunku elektrotechnika lub pokrewnym,
  • znajomość podstaw i zasad rysunku technicznego elektrycznego,
  • znajomość AutoCAD oraz MS Office,
  • umiejętność planowania, organizacji oraz realizacji projektów i zadań w wyznaczonym terminie,
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność podczas wykonywania przydzielonych zadań,
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziane będzie również prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • wsparcie doświadczonych projektantów,
  • udział w ciekawych projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: sekretariat@teltor-pol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

 Projektanta - branża elektryczna

Obowiązki:

  • wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów,
  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentów, projektowych w konsultacji z inwestorem,
  • uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów,
  • reprezentowanie firmy  oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • koordynacja zespołu asystentów w ramach realizowanych projektów.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • wykształcenie wyższe (Elektryka/Elektrotechnika/Elektroenergetyka/Automatyka),
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku,
  • dobra znajomość AutoCAD oraz MS Office,
  • doświadczenie w koordynacji zespołu,
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność i sumienność podczas wykonywania przydzielonych zadań,
  • mile widziane będzie również prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,