Promotor/Promotorka - praca zdalna

  • Data publikacji:
  • 02-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Hostessa

Opis stanowiska

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, a do tego jesteś osoba otwartą i wygadaną, Social Media nie są dla Ciebie czarną magią jest to praca idealna dla Ciebie!

Dla naszego klienta Agencji YYC Models poszukujemy Promotora/Promatorki marki. Głównym zadaniem na tym stanowisku jest aktywne pozyskiwanie zgłoszeń, wyszukiwanie modelek/modeli.

Wymagania

- Innowacyjność i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Umiejętność obsługi różnych aplikacji internetowych
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dynamika w działaniu
- Wysokie zaangażowanie

Obowiązki

- Bieżący kontakt, współpraca z partnerami/firmami zewnętrznymi
- Aktywne pozyskiwanie nowych zgłoszeń i zwiększanie zasięgów marki
- Obsługa korespondencji mailowej oraz bieżących zapytań
- Aktywacja bieżących użytkowników, aby polecali innych
- Utworzenie, dbanie i rozwój social mediów
- Selekcja, wybór i zarządzanie promotorami projektu

Oferujemy

- Pracę zdalną z dowolnego miejsca z dostępem do internetu
- Elastyczność w zakresie organizacji pracy – wybierasz kiedy i w jakich godzinach chcesz pracować
- Dowolność wyboru formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub B2B
- Pracę z ciekawymi wyzwaniami, które sam/a będziesz tworzyć
- Mentoring, który pomoże Ci w doskonaleniu Twojej wiedzy oraz dalszym rozwoju zawodowym

Forma kontaktu

Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, aplikuj już teraz poprzez link poniżej: