Passive House Systems
W zeszłym roku otworzyliśmy oddział dystrybucyjny w Polsce, w związku z czym, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

  • Data publikacji:
  • 24-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Wynagrodzenie:
  • od 2500 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Passive House Systems Ltd jest jednym z wiodących producentów materiałów do uszczelniania i paroizolacji w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

W zeszłym roku otworzyliśmy oddział dystrybucyjny w Polsce, w związku z czym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres zadań:

  • opracowywanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • realizacja zamówień,
  • zapewnienie klientom wsparcia technicznego,
  • raportowanie o wynikach,
  • realizacja planowanych założeń budżetowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/budowlane mile widziane,
  • doświadczenie w sprzedaży, w sektorze B2B
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • znajomości hurtowni budowlanych oraz rynku materiałów budowlanych,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • samodzielność i nastawienie na realizację celu,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość programów z pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny),
  • samochód, laptop i telefon służbowy,
  • odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe, zależne od reprezentowanych umiejętności oraz premię uzależnioną od sprzedaży,
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia m.in. w centrali firmy w Gdańsku, Irlandii i Wielkiej Brytanii.