Premium Partner Poland Sp. Z O. O.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Data publikacji:
15.3.2021
Miejsce Pracy:
Wrocław
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

WYMIAR PRACY:
PEŁEN ETAT TYP UMOWY: SAMOZATRUDNIENIE
LOKALIZACJA: WROCŁAW

Łatwo nawiązujesz kontakty i cenisz sobie niezależność?
Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej?
Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie! Zostań przedstawicielem handlowym w Premium Partner Poland!

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?
• samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy,
• masz realny wpływ na poziom swoich zarobków,
• możesz rozpocząć z nami współpracę i połączyć ją ze swoją obecną pracą,
• otrzymasz od nas indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych,
• możesz liczyć na nasze wsparcie marketingowe.

Jakie będą Twoje zadania?
• zawieranie umów sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego,
• doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem,
• aktywne pozyskiwanie klientów,
• ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

- masz doświadczenie w handlu, potrafisz sprzedawać, negocjować i pozyskiwać klientów,
- łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi,
- masz średnie wykształcenie,
- posiadasz prawo jazdy(czynne).

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy przedstawiciela handlowego? Skontaktuj się z nami iwona.jakubiec@premiumpratnerpoland.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń