PGB Human Resources Sp. z o.o.
W PGB Human Resources wierzymy, ze specjaliści są kluczem do sukcesu każdej firmy. Dostarczamy utalentowanych specjalistów i rozwiązania do zarządzania talentami. Dla jednego z naszych Klientów, lidera na rynku ochrony i systemów alarmowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami firmy oraz poszerzanie grona Klientów poprzez udział w spotkaniach handlowych
  • Przygotowanie oraz prezentacja ofert handlowych.
  • Inicjowanie, organizacja akcji promocyjnych,
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta
  • Stała obserwacja działań konkurencji z analizą.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie mile widziane
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji z klientem
  • Doskonała organizacja pracy
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazdy kategorii B

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy telefon, laptop, samochód
  • Szkolenia z zakresu nowych technologii
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.