JMDI Sp. z o.o.
Jesteśmy niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy, Gdańska i okolic. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową. Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Jeśli lubisz kontakt z klientem a D2D nie robi na tobie wrażenia?
Wyrzucają Cię drzwiami a Ty wchodzisz oknem?
Jesteś osobą otwartą i komunikatywną?
Chcesz zarobić do podstawy nawet 5000 zł prowizji lub więcej?

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania TAK? Ta oferta pracy jest stworzona specjalnie dla Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów firmy na powierzonym terenie,
  • dbanie o reklamę na przypisanych osiedlach,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • organizacja i udział w akcjach promocyjnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz umów dla klientów,
  • monitorowanie działań konkurencji,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w sprzedaży,
  • konsekwencji i systematyczności w działaniu,
  • orientacji na wyniki
  • umiejętności budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym
  • swobodnego posługiwania się aplikacjami komputerowymi,
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez dedykowane szkolenia wewnętrzne,
  • pracę w zgranym zespole
  • wynagrodzenie (podstawa oraz prowizja uzależniona od wyników)
  • telefon służbowy
  • samochód służbowy po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@jmdi.pl W tytule maila wpisz: Przedstawiciel Handlowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JMDI Sp z o.o z siedzibą w Warszawie.”