Azteco sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Przedstawiciel Handlowy Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

  • Data publikacji:
  • 28-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Rybnik
  • Wynagrodzenie:
  • 4000-6000 brutto/miesiąc
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

AZTECO Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji pojedynczych urządzeń, jak i również realizacją kompletnych linii technologicznych wraz z urządzeniami i systemami współpracującymi transportu ciągłego dla branż: chemicznych, przemysłu spożywczego, przemysłu chłodniczego, recyklingu, materiałów budowlanych, hutnictwa, energetyki i kruszyw.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego Maszyn i Urządzeń Przemysłowych - Sprzedawca - Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Rybnik, siedziba firmy (możliwe wyjazdy służbowe)

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami

- realizacja planów sprzedażowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- sporządzanie kalkulacji i wycen

- profesjonalne doradztwo techniczne

- koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu

- nadzór nad sprzedanym projektem: współpraca z działem konstrukcyjnym, dokonanie zakupów materiałów itd., kontrolowanie produkcji i podwykonawców,

Wymagania:

- doświadczenie w handlu w branży technicznej

- znajomość maszyn takich jak: przenośniki taśmowe, przenośniki ślimakowe, przesiewacze wibracyjne, podajniki wibracyjne

- prawo jazdy kat B

- samodyscyplina, samoorganizacja pracy

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- nastawienie na rezultaty

- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- ciekawe, rozwijające stanowisko o wysokim stopniu samodzielności i decyzyjności,

- szkolenia,

-wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od zdefiniowanych mierników

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)

- miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy na: www.aztecotechnology.pl(strona w realizacji - posiada podstawowe zagadnienia związane z działalnością firmy) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego jako załącznika.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.