Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko: Przedstawiciel handlowy / Sales Representative

Przedstawiciel handlowy / Sales Representative

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży;
  • Dobra znajomość j. francuskiego oraz j. angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

 Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;
  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Link do aplikowania - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a5fea48be1d94986a9035e217ea419fb

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń