Zatrudnimy

Przedstawiciela Handlowego

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Krakowie.

Zakres obowiązków:

    • praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: kazimierski, krakowski, Kraków, miechowski, proszowicki,
    • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym i detalicznym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie,
    • rozwój dystrybucji produktów,
    • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych,
    • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,
    • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów.

Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży (mile widziane w branży FMCG),
    • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem,
    • nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność,
    • obsługa MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

    • praca u lidera,
    • jasny system premiowy,
    • praktyczne wdrożenie,
    • program szkoleń oraz warsztatów (produktowe, sprzedażowe, inne),
    • samochód służbowy, tablet, telefon,
    • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, firmowa drużyna sportowa, program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, program rekomendacji pracownika.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń