TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę. miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Opole
  • Stanowisko:
  • Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa recepcji;
  • powitanie Klientów salonu, udzielanie stosownych informacji;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wsparcie działu handlowego;
  • opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową;
  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe - mile widziane;
  • doświadczenie w pracy z Klientem;
  • znajomość MS Office;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i miła aparycja;
  • dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość awansu;
  • profesjonalny onboarding;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń