Meta International Sp. z o. o.
Hotel Meta w Szczyrku zatrudni na stanowisko

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • SZCZYRK
  • Stanowisko:
  • Recepcjonistka

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.
To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

Stanowisko:
Recepcjonistka / Recepcjonista

Zakres obowiązków

  • praca w systemie dwu zmianowym w Recepcji Hotelu Meta / 7.00 -19.00 , 19.00-7.00/
  • profesjonalna obsługa indywidualnych i grupowych Gości hotelu ,
  • przyjmowanie rezerwacji ,
  • odbieranie telefonów,
  • odpisywanie na zapytania ,
  • meldowanie, wymeldowanie i rozliczanie pobytu Gości

Wymagania

  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności sprzedażowe (dla osób bez doświadczenia możliwości przyuczenia)
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia + dodatkową prowizję zależną od wysokości dokonanych rezerwacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku hotelarskim
  • pracę w prestiżowym miejscu
  • stabilne zatrudnienie
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe