ICG
W związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym otwieraniem nowych placówek poszukujemy kobiety na stanowisko regionalnej managerki Strip Clubów.

Regionalna managerka strip clubów

  • Data publikacji:
  • 19-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 10000-12000zł netto/miesięcznie

Ogłoszenie skierowane jest do osób, które chcą połączyć pracę z podróżowaniem. Posiadamy lokale w centrach największych polskich miast (Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław, Sopot, Gdańsk, Poznań, Katowice, Rzeszów, Lublin, Toruń, Zakopane) oraz w stolicach europejskich. Zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów związanych z przejazdami (samochód, PKP, samolot).

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku!

Wymagania:
- wiek do 35 roku życia
- cechy przywódcze: asertywność, determinacja, charyzma, silny charakter
- chęć do nauki

Obowiązki:
- kontrola pracy personelu
- delegowanie zadań
- rozliczanie zmiany
- dbanie o wynik finansowy lokalu
- ustalanie grafików

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie (ok. 11000 - 12000 zł netto miesięcznie) składające się z podstawy oraz prowizji od utargu - wypłacane CO TYDZIEŃ
- pakiet płatnych szkoleń przed rozpoczęciem współpracy
- możliwość rozwoju oraz pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji na maila martaw.rekrutacja@gmail.com