Jobs plus
Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Aktualnie dla naszego stałego Klienta, francuskiej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Rzeźnik.

Rzeźnik - Francja

  • Data publikacji:
  • 31-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Rzeźnik

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Aktualnie dla naszego stałego Klienta, francuskiej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik

Miejsce pracy: Francja, Zegerscappel

Zakres obowiązków:

  • ubój oraz rozbiór zwierząt (wołowina i wieprzowina)
  • przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
  • ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w rzeźni, gotowość do pracy przy uboju
  • umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
  • znajomość technik cięcia i odtłuszczania mięsa
  • znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

 Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.