LeihZeit
Praca w Niemczech - Hamburg

Rzeżnik na rozbiór wołowy

Data publikacji:
15.5.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy Hamburg
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Rzeźnik

Rzeźnik na rozbiór wołowy

Firma z branży mięsnej z doświadczeniem na rynku niemieckim zatrudni

Rzeźnika na rozbiór wołowy:  trybowanie, obróbka wołowiny

Miejsce pracy: Hamburg
Region: Niemcy

Zakres obowiązków:

§  rozbieranie wołowiny

§  wykrawanie elementów wołowiny na stole i na taśmie

Wymagania:

§  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

§  bardzo dobra umiejętność posługiwania się nożem

Oferujemy:

§  bardzo dobre wynagrodzenie

§  zakwaterowanie

§  wyżywienie na zakładzie pracy

§  umowę o pracę na cały etat na warunkach niemieckich

§  polskiego koordynatora kontraktu

Informacje:

pod numerem tel. 538-604-610 (pon.-pot. 8.00-16.00)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń