House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Rzeźnik ze znajomością języka angielskiego do Belgii K/M

  • Data publikacji:
  • 01-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Wetteren
  • Wynagrodzenie:
  • 1800EUR
  • Stanowisko:
  • Rzeźnik
Rzeźnik ze znajomością języka angielskiego K/M

Miejsce pracy: Belgia

Twoje obowiązki:
  • Poubojowa obróbka mięsa przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi
  • Rozbiór tusz, półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze
  • Przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa
  • Praca z wołowiną
Pracodawca oczekuje:
  • Doświadczenia, jako rzeźnik, lub pokrewne
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Chęci do pracy w nadgodzinach
  • Mile widziany samochód
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800 Euro netto
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem Belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
  • Bezpłatne zakwaterowanie (maksymalnie dwuosobowy pokój)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929   Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de