KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Holandii

SAŁATKI obiadowe produkcja i obróbka warzyw - Holandia

  • Data publikacji:
  • 30-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

SAŁATKI obiadowe produkcja  i obróbka warzyw   - Holandia !!

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !

Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !

Zakres obowiązków:

- sortownie i kontrola jakości warzyw

- krojenie świeżych warzyw

- mycie oraz pakownie warzyw

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:

- sumienne wykonywanie swoich obowiązków

- punktualność, skrupulatność i precyzja

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )

- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- umowę na warunkach holenderskich,

- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Jeżeli zainteresowała  Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas  !

Kamila tel:  ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )