Sol Financial Services Polska Sp. z o.o.
Wraz dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

  • Data publikacji:
  • 21-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Piotrków Trybunalski, Warszawa
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Firma Sol Financial Services Polska Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski / Warszawa (praca hybrydowa / praca stacjonarna)

WYMAGANIA:
- dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
- wiedza umożliwiająca samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
- dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Comarch Optima oraz/lub Symfonia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego
- sporządzanie sprawozdań i deklaracji
- utrzymanie dobrych relacji z Klientami, bankami, audytorami, doradcami, itp.

OFERUJEMY:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- stały rozwój i szkolenia
- praca zdalna / praca hybrydowa
- zgrany zespół profesjonalistów
- benefity (prywatna opieka medyczna, ryczałt na paliwo, praca hybrydowa/praca zdalna, parking dla pracowników)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. poz. 1000)”