Samodzielny pracownik techniczny / złota rączka

  • Data publikacji:
  • 15-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Chwaszczyno
  • Stanowisko:
  • Monter

--Jesteśmy firmą doradczą i rekrutacyjną Talenty i Rezultaty.Poszukujemy kandydatów głównie na stanowiska techniczne. Pomagamy w jak najlepszym dopasowaniu kandydata do firmy, aby obie strony były zadowolone. Dla naszego Klienta zsiedzibą firmy w okolicy Chwaszczynaposzukujemy osobę na stanowisko:

Zadania:

  • montaż nowych elementów hydraulicznych, metalowych (skręcanie elementów będących częścią większego urządzenia)
  • kontrola jakości własnej pracy,
  • inne prace „złotej rączki”

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętności manualne
  • zmysł techniczny i estetyczny
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracach np. hydraulicznych mile widziane

Oferujemy:

  • będziesz czuł się doceniony - szanujemy pracowników i ich pracę
  • miłą atmosferę
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • praca na pełny etat, stabilność zatrudnienia
  • umowa o pracę lub inna jeśli chcesz
  • miejsce pracy - okolice Chwaszczyna

Prześlij swoje CV na adres zgłoszenia @talentyrezultaty.pl
lub zadzwoń nr tel. 519077 447

Zapraszamy i polecamy tę ofertę.
Czekamy na Ciebie!

dołącz następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń