Praca na stanowisku Sekretarz szkolny w Szkole Podstawowej im. gen. Marusza Zaruskiego ul. Południowa 2 w Zielonkach – Parceli

Sekretarz szkolny

  • Data publikacji:
  • 25-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • ul. Południowa 2, Zielonki Parcele, 05-082 Stare Babice
  • Stanowisko:
  • Sekretarka / Sekretarz

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, rozdział, wysyłanie, przepisywanie korespondencji,

  • Wystawianie pracownikom odpowiednich legitymacji,

  • Wystawianie różnorodnych druków i zaświadczeń,

  • Obsługiwanie interesantów, udzielanie informacji,

  • Wydawanie legitymacji uczniom oraz przedłużania ich ważności,

  • Prowadzenie kancelarii szkolnej w oparciu o instrukcje,

  • Wypłacanie stypendium za wyniki w nauce, sportowego i innych pomocy uczniom,

  • Ewidencji i zabezpieczenia druków ścisłego zarachowania,

  • Zastępowanie pracownika administracyjno – biurowego,

  • Ścisłe współpracowanie z Dyrektorem Szkoły.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie zawodowe,

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracowania zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego,

  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office oraz platform Librus, SIO.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Praca od zaraz,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w szkole o przyjaznej atmosferze,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.