LeihZeit
Praca w Dubaju

Serwisant dźwigów morskich - Dubaj

  • Data publikacji:
  • 15-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Europejski producent maszyn budowlanych, poszukuje technika serwisowego, odpowiedzialnego za sektor morski. Firma jest liderem w swojej branży, oferując najwyższą jakość produktów i usług na Bliskim Wschodzie.

Zadania:

  • Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania;
  • przeglądy, konserwacje maszyn;
  • naprawy i remonty oraz podejmowanie działań prewencyjnych;
  • Montaż nowych maszyn;
  • wizyty serwisowe u klienta;
  • sporządzanie protokołów z zakresu napraw;

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: mechatronika, elektromechanika, automatyka, elektronika, mechanik, hydraulika siłowa, elektryk;
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej;
  • znajomość i umiejętność testowania urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych;
  • dobra znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • biegła obsługa komputera;
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • wielozadaniowość;
  • chęć częstego podróżowania;

Oferujemy:

  • Pracę w Dubaju jako technik serwisowy przy dźwigach okrętowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwości rozwoju
  • czas pracy: 45 godzin tygodniowo (elastyczny czas rozpoczęcia od 7:00 do 8:00)
  • 30 dni urlopu
  • Wynagrodzenie: ok. 5000 EURO netto + dodatek mieszkaniowy.

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV w języku angielskim, na adres: info.rekrutacji@gmail.com