Adrian
Profesjonalny Serwis Urządzeń elektronicznych zatrudni osobę na stanowisko:

Serwisant sprzętu komputerowego, GSM Elektronik

  • Data publikacji:
  • 13-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Wynagrodzenie:
  • 2900-4900 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Elektronik

Opis stanowiska pracy:

-Praca w serwisie sprzętu komputerowego/ tabletów/ smartfonów.

-Naprawa, serwis tabletów, telefonów, laptopów itp.

-Wymiana uszkodzonych elementów.

-Naprawa płyt głównych w w/w urządzeniach.

-Kontakt z Klientem nietechnicznym.

Nasze wymagania:

-Min.1 rok świeżego udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku.

-Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu elektronicznego (komputerowego, smartfony, tablety, zasilacze, płyty główne).

-Umiejętność diagnozowania usterek.

-Umiejętność lutowania.

-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

-Umiejetność samodzielnego czytania i analizy schematów.

-Znajomość systemu operacyjnego OS X, Windows, iOS, Android.

-Umiejetność organizacji własnej pracy i dobre zdolności manualne.

-Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres.

-Język angielski.

-Mile widziane wykształcenie ogólne z zakresu elektroniki.

-Rzetelność, skrupulatność, spostrzegawczość.

-Kultura osobista i punktualność.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Niezbędne narzędzia pracy

-Pracę w zgranym, młodym i przyjaznym zespole

-Pracę w systemie jednozmianowym- min.8 godz. / dziennie, min. 5 dni w tygodniu

-Intencja długiego zatrudnienia

-Szkolenia wewnętrzne

Prosimy tylko o poważne propozycję osób z doświadczeniem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."