Water Serwis Sowińscy Sp. j. jest polską firmą, na rynku uzdatniania wody działamy od 1999 roku. Świadczymy usługi w zakresie doboru systemów uzdatniania wody zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i przemysłowych – w pełnym zakresie – od projektu do wykonawstwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do naszego zespołu. Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłania CV. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.waterserwis.pl

Serwisant - Systemy Uzdatniania Wody

  • Data publikacji:
  • 08-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Luboń, Poznań, Wielkopolska, Polska
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne budowanie instalacji wodnych w obrębie stacji uzdatniania wody
  • serwisowanie urządzeń stacji uzdatniania wody
  • wykonywanie samodzielnego badania fizyko-chemicznego wody
  • transport i odbiór towaru
  • delegacje służbowe (Polska 25% - rocznie)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie - techniczne (mile widziane: hydrauliczne, inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • warunek konieczny czynne prawo jazdy: kat. B (wyjazdy służbowe na terenie Poznania i okolic, Wlkp. i całej Polski)
  • mile widziane doświadczenie w branży uzdatniania wody
  • dobra znajomość MS Office oraz kalendarza Google

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość pakietu medycznego
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych (realizacja inwestycji pod indywidualne projekty klientów)
  • dodatkowe szkolenia poszerzające wiedzę specjalistyczną (szkolenia wewnętrzne)
  • smartfon, samochód
  • pełny etat
  • dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), inne - tylko w przypadku delegacji
  • godziny pracy: 8:00-16:00
  • system wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń