ZAFON Management
Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma z branży elektronicznej. Chętnie zatrudnia on osoby z niepełnosprawnościami. Do jego Zespołu potrzebny jest nowy, wykwalifikowany Pracownik.

Serwisantka/Serwisant kas fiskalnych z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 02-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kielce
  • Wynagrodzenie:
  • 3500 – 5000 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

MY:

  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oferujemy wynagrodzenie 3500 – 5000 zł brutto miesięcznie
  • zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

TY:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności
  • posiadasz doświadczenie w serwisowaniu kas fiskalnych
  • nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA:

  • naprawa i przegląd kas fiskalnych
  • kontakt z Klientem indywidualnym
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ JUŻ DZIŚ.
Link do formularza: https://zafonmanagement.recruitify.ai/job/02f70b19-0f91-4468-9839-77f3a2fd1040?sourceId=428