Zatrudnimy ślusarza do napraw kontenerów morskich

Ślusarz

  • Data publikacji:
  • 24-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Firma SEACONEX/MKR Group

specjalizująca się w naprawach i konstrukcjach kontenerów morskich, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • wycinanie blach

  • przygotowywanie nowych wstawek

  • czyszczenie

  • podkładowanie

  • heftowanie i spawanie

  • wykonywanie prac ślusarskich (90%)

  • spawalniczych (10%)

Wymagania:

  • pracowitość oraz zaangażowanie przy powierzonych pracach,

  • doświadczenie w naprawie kontenerów morskich stalowych i chłodniczych

  • uprawnienia spawalnicze mile widziane,

  • dobra kondycja fizyczna

 Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- zatrudnienie na pełny etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i wydajności

- przyjazną atmosferę w pracy,

- zakwaterowanie

 Wynagrodzenie:

  • uzależnione od wydajności pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń