East Power Sp. z o.o

Ślusarz monter - z j. niemieckim PRACA NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 08-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Praca w Niemczech! Wymagana znajomość języka niemieckiego i najlepiej własne auto na wyjazd!

Niemcy: D-37688 Beverungen

Opis stanowiska:

  • Praca na żwirowni – praca ślusarskie/spawalnicze,
  • Do spawania podstawowych elementów przy koparce/wyciągach,
  • Naprawy w obszarze zakładu-żwirowni elementów stalowych, wiercenie itp.,
  • Taśmy rolkowe (czyli naprawa tzw. rolek stalowych na wyciągach w żwirowni),
  • Budowanie nowych konstrukcji, łącznie elementów, szlifowanie.

Wymagania stanowiska:

  • Doświadczenie jako ślusarz,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Własne auto na wyjazd - mile widziane.

STAWKA podstawowa: 11 euro netto/h "na rękę" po wszystkich odliczeniach (€16,50 brutto). Min. 40godz. tygodniowo - plus planowane nadgodziny. Zarobki miesięczne ok. 2200 EUR netto (przy 50h) = 3300 eur brutto/mc.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
  • Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
  • Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
  • Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
  • Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
  • Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.