Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

ŚLUSARZ - Niemcy - Frankfurt nad Menem

  • Data publikacji:
  • 11-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - Frankfurt nad Menem
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Jesteśmy renomowaną niemiecka firma która od 23 lat zatrudnia pracowników na terenie Niemiec oraz Austrii.

W naszych 34 oddziałach pracuje ponad 2000 tysiące zadowolonych fachowców.

Współpraca z nami jest gwarantem stabilnego zatrudnienia.

Dołącz do nas i zacznij pracę z najlepszymi.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

ŚLUSARZ

miejsce pracy: Frankfurt nad Menem - Niemcy

Nasza oferta:

- niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

- atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie,

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- zaliczki już po pierwszym przepracowanym tyg.

- płatne nadgodziny

- płatne urlopy

- niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

- bezpłatne ubranie robocze

- oraz wiele więcej...

Twoje obowiązki:

  • - maszynowa obróbka metalu

  • - budowa i naprawa konstrukcji metalowych

  • - obróbka i szlifowanie elementów metalowych

  • - praca na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania:

    - doświadczenie w pracy jako ślusarz

    - język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)

    Brzmi ciekawie ? Aplikuj już teraz!

    info@walterfachkraft.pl

    Tel + 48 71 366 60 81

    Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.